Biz Kimiz?

Unifo Hakkında

1997 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan Unifo Gıda ve Savunma Sanayi ve Ticaret A.Ş. (UNIFO), Uyar Holding'in üyesidir. Kocaeli-Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde 12.071 m² kapalı alan üzerine kurulu modern üretim tesislerinde uluslararası standartlarda ambalajlı hazır yemek üreten Unifo, çok geniş bir yelpazede üretim yapma kapasitesine ve bilgi birikimine sahiptir. Aynı zamanda rasyon ürünlerin paketlenmesinde dünyanın en büyük dolum kapasitesine sahip fabrikaları arasında yer almaktadır.

Hazır yemek sektöründe tecrübesi ve kalitesi ile seçkin bir yere sahip olan UNIFO, engin sektör deneyimini, tecrübeli insan kaynağı, yüksek teknoloji ve modern yönetim sistemleri ile buluşturarak müşterileri için uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olarak öne çıkmaktadır.

tada! Hakkında

Türkiye'de ilk kez 1998 yılında mikrodalgaya uygun ambalajda ortam koşullarına dayanıklı hazır yemek üretimi yapan Unifo'nun yenilikçi, genç ve dinamik yüzü olan ta!da! markası 2010 yılından itibaren pratik lezzetleriyle tüketicilerle buluşuyor.

Yeme-içme dünyasındaki trendleri ve değişen sosyal hayat nedeniyle oluşan yeni ihtiyaç ve beklentileri takip eden ta da!, hazır yemek çeşitlerinin yanı sıra atıştırmalık, konserve, soslar, közlenmiş ürünler, toz ürünler, kahve, outdoor rasyon, donuk, glütensiz ve vegan ürün alternatifleriyle her ortam ve her yaşta tüketici için ürünler sunmakta ve çözümler üretmektedir.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası

Yenilikçi Şirket Hedefi

Sağlıklı, lezzetli ve pratik ürün gamı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tercih edilen marka olmak ideali ile teknik ve dağıtım kapasitesi yüksek, öncü ve yenilikçi bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilere taahhüt edilen kaliteli, güvenli ve orijinal seviyede ürün ve hizmet sunmak üzere, kurumsal kalite yönetim ve güvenli gıda üretim sistemini işletmeyi, bu doğrultuda şirket içerisinde gıda güvenliği kültürünü arttırarak sürdürmeyi en temel sorumluluğu olarak benimsemektedir

Etkin Marka Yönetimi

Tüm çalışanlar, Unifo Gıda’nın ürün gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemini korumaktan, hem ulusal ve uluslararası yasal-düzenleyici şartları; hem de müşteri gerekliliklerini etkili şekilde yöneterek, ürünlerin yasal uygunluğunu sağlamak ve marka değerini korumaktan sorumludur.

Orjinal Ürün

Satılan veya satın alınan tüm ürünlerin beklenen nitelikte ve kalitede olmasını sağlamak amacıyla, ürün orijinalliği ve gıda savunması konularını takip eder.

Kaliteli ve Güvenli

Bu kurallar, Unifo tesislerinde tasarım, formül, hammadde, birincil / ikincil / üçüncül paketleme, üretim, depolama, sevkiyat, sergileme, pazarlama, iletişim, satış ve imhası da dahil olmak üzere, her yönüyle ürün gıda güvenliği ve kalitesi için geçerlidir.

Temel Değerler

Unifo, tüm faaliyetleri etkin ve verimli kılmak amacıyla; hedeflerle, planlı ve kontrollü olarak çalışmayı ve tüm kaynakları, şirketin geleceği olarak değerlendirdiği müşteri memnuniyetine odaklamayı Kalite ve Gıda Güvenliği anlayışının en temel unsurları olarak kabul etmektedir.