Engelsiz Erişim

Braille Alfabesi ile Engelsiz Erişim Hakkı

Geniş ürün yelpazemizin yanı sıra gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleriyle farkındalık yaratmaya devam etmekteyiz.

“Herkes için bir ta!da! olmalıdır” mottosuyla çıktığımız yolda, toplumun her kesiminin ihtiyaçlarını dikkate alarak hem üretim, hem de sosyal projelerle yenilikçi bir marka vizyonumuzu ortaya koymaya çalışmaktayız.

Braille

Bu doğrultuda devam eden sosyal sorumluluk projelerine ek olarak ambalajların üstündeki ürünlerin isimlerini görme engellilerin okuması için Braille Alfabesi ile düzenlenmiştir.

Bunun yanı sıra kutulara kabartma olarak koyulan QR kod ile de görme engelli tüketicileri,  web sitesine yönlendirerek  ürünlerle ilgili ambalajda bulunan tüm bilgilere ta!da! web sitesinden ulaşabilmelerini sağlamaktayız. QR kodu ile ta!da! web sitesine yönlendirilen görme engelli tüketiciler, ambalajdaki tüm bilgiyi kendi seslendirme aplikasyonları ile dinleyecekler.

Türkiye’de bu çalışmayı başlatan ilk marka olarak, bilginin herkes için erişilebilir olmasına katkı sağlama amacıyla çıktığımızda yolda, yenilikçi ve farklı projelerde yer almaya devam etmeyi hedeflemekteyiz