Sosyal Sorumluluk

Mart 2020

ta!da!’nın ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Desteği

İhtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Milli Dayanışma Kampanyası’na ta!da! da destek verdi. Virüs nedeniyle ekonomik olarak zor koşullarda olan vatandaşlarımız için harekete geçen ta!da! ailesi 5 bin adet yemek paketini Yozgat Valiliği aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.
Kurulduğu günden beri bilinçli, titiz, sağlık koşullarında gıda sektöründe hizmet veren ta!da! ailesi, Covid-19 pandemisi koşullarında da her türlü güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkararak sağlıklı, pratik hazır yemekleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Şubat 2020

ta!da! Ailesi, İhtiyaç Sahiplerinin Yanında

ta!da! ailesinin kurum olarak öncelik verdiği konulardan biri bölgede yaşayan insanların gıda sorununun çözümüne katkı sağlamak. ta!da! Give A Hand topluluğu ile birlikte İstanbul Sarıyer’de yaşayan Suriyeli ailelere gıda kolileri ulaştırdı.
ta!da! ailesi; sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye, topluma fayda sağlamaya devam edecek.

Haziran 2017

ta!da! Minikleri Unutmadı

Tokat ilinin Niksar ilçesine bağlı Aysel Nadide Başar Yatılı Bölge Ortaokulu ile ortaklaşa gerçekleştirilen projede özen ve sevgi ile hazırlanan ta!da! sandviçler minik öğrencilerimiz ile buluştu.
2016-2017 eğitim öğretim yılının son günü yapılan ekinlikte miniklerin keyifli ve lezzetli bir gün geçirmesi amaçlandı. Hazırlanan sandviçlerin dağıtımı sırasında eğlenceli anlar yaşanırken, miniklerin yüzlerinde oluşan tebessüm görülmeye değerdi.

Haziran 2017

Miniklerin Karne Hediyeleri ta!da!’dan

Eğitime destek çalışmalarıyla minik öğrencileri mutlu etmeyi amaçlayan ta!da!, Tokat ilinin Niksar ilçesine bağlı Aysel Nadide Başar Yatılı Bölge Ortaokulunda 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının son gününde karne hediyesi olarak Tişört dağıtımı gerçekleştirdi.
Eğitim döneminin son gününde karne hediyesi alan minik öğrenciler, tatile hediye alarak başladıkları için çok mutlu oldular.