Sosyal Sorumluluk

Eylül 2022

Sürdürülebilir Yarınlara Teknolojik Adımlar Projesi’ne Destek!

Pendik Bilim ve Sanat Merkezi, TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları projesi yazım sürecini tamamlayan bir kurum olarak  İstanbul genelinde 24 özel yetenekli öğrenciye 5 farklı üniversitede ve kurumlarında 5-10 Eylül 2022 tarihleri arasında eğitim vermeye hak kazanmıştır. Sürdürülebilir Yarınlara Teknolojik Adımlar projesi kapsamında ülkemizin farklı bölgelerinden 25 üniversite hocası ve 24 öğrenciyi İstanbul’da ağırlamışlardır. Genç ve dinamik bir marka olan tada! 6  gün süren projede hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin ana öğünlerini karşılayarak destek olmuştur.

Kasım 2020

Engelleri Birlikte Aşalım

Sahure Hanım ve ta!da! markalarımız ile engelleri birlikte aşalım dedik ve 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında 2 engelli öğrencimizin 2020-2021 yılı eğitim ve öğretim masrafları üstlendik. TESYEV işbirliği ile yürüttüğümüz bu projemizde engelli öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim almasına katkıda bulunmayı hedefledik. Büyüyen markalarımız ile engellilerin birgün değil, hergün yanındayız.

Kasım 2020

Sokaktaki Patili Dostlarımıza Bir El de
tada! Ailesinden

Sokakta ve barınakta zor şartlarda yaşamlarını sürdüren patili dostlarımıza son kullanma tarihi yaklaşan sandviç ürünlerimizin gönderimini yaparak ve onlarla birlikte vakit geçirerek ta!da! olarak farkındalık yaratıyoruz. Her ay belirli periyotlarla ziyaret etmeyi hedef edindiğimiz bu süreçte şimdiye kadar 300 patili dostumuzun yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. tada! ailesi olarak doğal hayattaki hayvanlara yönelik başlatmış olduğumuz bu proje ile hem ürün zayiatlarının önüne geçmeyi, hem de sokak hayvanlarının yanında olmayı hedefliyoruz.

Mart 2020

tada!’nın ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Desteği

İhtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Milli Dayanışma Kampanyası’na ta!da! da destek verdi. Virüs nedeniyle ekonomik olarak zor koşullarda olan vatandaşlarımız için harekete geçen ta!da! ailesi 5 bin adet yemek paketini Yozgat Valiliği aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.
Kurulduğu günden beri bilinçli, titiz, sağlık koşullarında gıda sektöründe hizmet veren ta!da! ailesi, Covid-19 pandemisi koşullarında da her türlü güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkararak sağlıklı, pratik hazır yemekleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Şubat 2020

tada! Ailesi, İhtiyaç Sahiplerinin Yanında

tada! ailesinin kurum olarak öncelik verdiği konulardan biri bölgede yaşayan insanların gıda sorununun çözümüne katkı sağlamak. ta!da! Give A Hand topluluğu ile birlikte İstanbul Sarıyer’de yaşayan Suriyeli ailelere gıda kolileri ulaştırdı.
tada! ailesi; sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye, topluma fayda sağlamaya devam edecek.

Haziran 2017

tada! Minikleri Unutmadı

Tokat ilinin Niksar ilçesine bağlı Aysel Nadide Başar Yatılı Bölge Ortaokulu ile ortaklaşa gerçekleştirilen projede özen ve sevgi ile hazırlanan tada! sandviçler minik öğrencilerimiz ile buluştu.
2016-2017 eğitim öğretim yılının son günü yapılan ekinlikte miniklerin keyifli ve lezzetli bir gün geçirmesi amaçlandı. Hazırlanan sandviçlerin dağıtımı sırasında eğlenceli anlar yaşanırken, miniklerin yüzlerinde oluşan tebessüm görülmeye değerdi.

Haziran 2017

Miniklerin Karne Hediyeleri tada!’dan

Eğitime destek çalışmalarıyla minik öğrencileri mutlu etmeyi amaçlayan tada!, Tokat ilinin Niksar ilçesine bağlı Aysel Nadide Başar Yatılı Bölge Ortaokulunda 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının son gününde karne hediyesi olarak Tişört dağıtımı gerçekleştirdi.
Eğitim döneminin son gününde karne hediyesi alan minik öğrenciler, tatile hediye alarak başladıkları için çok mutlu oldular.