Social Responsibility

Mart 2020

ta!da!’nın ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Desteği

İhtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Milli Dayanışma Kampanyası’na ta!da! da destek verdi. Virüs nedeniyle ekonomik olarak zor koşullarda olan vatandaşlarımız için harekete geçen ta!da! ailesi 5 bin adet yemek paketini Yozgat Valiliği aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.
Kurulduğu günden beri bilinçli, titiz, sağlık koşullarında gıda sektöründe hizmet veren ta!da! ailesi, Covid-19 pandemisi koşullarında da her türlü güvenlik önlemini maksimum seviyeye çıkararak sağlıklı, pratik hazır yemekleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Şubat 2020

ta!da! Ailesi, İhtiyaç Sahiplerinin Yanında

ta!da! ailesinin kurum olarak öncelik verdiği konulardan biri bölgede yaşayan insanların gıda sorununun çözümüne katkı sağlamak. ta!da! Give A Hand topluluğu ile birlikte İstanbul Sarıyer’de yaşayan Suriyeli ailelere gıda kolileri ulaştırdı.
ta!da! ailesi; sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye, topluma fayda sağlamaya devam edecek.

June 2017

ta!da! Sandwich Aid

ta!da! sandwiches sent to our school by UNIFO and were distributed to our students.

March 2020

ta!da! Clothing Aid

We received t-shirts and sandwiches sent to our school by UNIFO and prepared the packs to be distributed as gifts to children on the day when their report cards are given.