Acıseverlere Özel Soğuk Sandviç

Acıseverlere Özel Soğuk Sandviç

ta!da! acıseverlere özel sandviçi ile füme tavuğun en lezzetli hâlini acı sosun benzersiz aroması ile buluşturuyor. Kahvaltılardan ana yemeklere kadar Türk mutfağında özel bir yeri olan acı, füme tavuğun tütsülü, özel lezzetini ön plana çıkarıyor. Özenle üretilen, yumuşacık ekmeklerin arasında bir araya gelen protein kaynağı ve besleyici tatlar, acıktığınız her an, açlığınızı bastıracak bir numaralı tercihiniz olacak!

İçinizi Rahatlatan Güvenli Üretim

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisinde ambalajlı gıda tüketiminin önemi giderek artıyor. Özellikle dışarıdan satın alınan besinlerin paketli olması ve güvenli üretim sürecinden geçmiş olması ise sağlığımızı korumak için dikkat edilmesi gerekenlerin başında geliyor. ta!da! tüm sandviçlerinde “Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası” ile, yetkili personellerin gözetiminde üretiliyor. Aynı zamanda tüm dünyada kabul gören BRC, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 22000 ve Helal Gıda sertifikalarıyla da her anlamda temiz içerikli, güvenilir besinler sunuyor.

Hem Güvenilir Hem Lezzetli

Acıseverlere özel soğuk sandviç; füme tavuk, çavdar ekmeği, barbekü çeşnisi ve acı sosların birleşimi ile yoğun bir lezzet ortaya çıkarıyor. Taş tabanlı fırınlarda pişen yumuşacık ekmekler, füme et sayesinde günlük protein ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı oluyor. Sandviçin yapımında kullanılan her bir malzeme alanında uzman markalardan temin ediliyor, en taze ürünlerle buluşuyor ve özenle hazırlanan soslarla birlikte hem temiz içerikli hem de lezzetli bir öğün seçeneği oluyor.

Acıktığınız Her An, Her Yerde Yanınızda

ta!da! acıseverlere özel soğuk sandviçin en güzel yanlarından biri ise ister okulda ister işte, acıktığınızda yanınızda olması!

·      Füme tavuklu sandviçi soğuk veya sıcak içeceklerle tüketebilir, lezzetine lezzet katabilirsiniz.

·      0-4 derece sıcaklıkta güvenle muhafaza edebilirsiniz.

·      Çantanıza koyabilir, dilediğiniz her an lezzetli bir öğünün tadını çıkarabilirsiniz.

ta!da! acıseverlere özel soğuk sandviçi Migros şubelerinde ve benzin istasyonlarında bulabilir, gününüzü güzelleştirecek lezzetleri her an yanınızda taşıyabilirsiniz!