Yeni Yıl Heyecanına tada! ile Lezzet Katın!

Yeni Yıl Heyecanına tada! ile Lezzet Katın!

Koca bir yılı geride bırakarak yeni bir yıla “merhaba” dediğimiz yılbaşı gecesinde, sevdikleriniz ile birlikte hep hatıralarınızda kalacak bir yeni yıl coşkusu yaşamaya hazır mısınız? Umutları ve hayalleri de ardından getiren yeni bir seneye adım atacağınız yılbaşı gecesinde, sizlerde bu anı kuşkusuz ki en yakınlarınızla paylaşmak istiyor olmalısınız… Hayallerinizle barıştığınız ve umutlarınıza sıkıca sarıldığınız yılbaşı gecesinde, sevdiklerinizle birlikte yaşanacak güzelliklerle dolu bir yeni yıla adım atarken, geri sayım başladığından heyecana hazır olun!

Covid salgının hayatı durma noktasına getirdiği, sevdiklerimizi ve yakınlarımızı dahi görebilmemize mani olduğu, evlerimize kapanarak sosyalleşmekten uzak yaşadığımız bu sıkıntılı yılı geride bırakırken, umuyoruz ki 2022 yılı pandemiden uzak, sağlıklı ve eğlenceli bir yıl olsun hepimiz için...

Artık normal hayatımızın özlemini fazlasıyla hissettiğimiz bugünlerde, pandeminin hakim olduğu zamanların yavaş yavaş sona ereceğini de biliyoruz. Ve tüm kalbimizle diliyoruz ki covid-19 salgınını yenmeyi başardığımız yıl, 2022 yılı olsun. Belki de bir yılbaşı klasiği olan tombala oynarken, elimizde biletimiz yılbaşı piyangosunun çekiliş sonuçlarını beklerken, dostlarımızı evimizde misafir ederken, şarkılar söyleyip yakınlarımızla eğlenirken ya da ailemiz ile televizyondaki yılbaşı programlarını izlerken, 2021 yılındaki tüm yaşanmasını istemediğimiz üzüntülerimizi geride bırakacak ve umut dolu bir 2022 yılına bir başlangıç yapacağız.

2022 yılına adım attığımız bu özel gece için de kıymetli vaktinizi ayırdığınız tek şey sevdikleriniz ve yakınlarınız olsun istiyoruz. Çünkü Tada!’nın özenle seçilmiş malzemelerden yapılan son derece sağlıklı hazır yemekleri ile eşsiz bir yılbaşı sofrası kurabilir, birçok yemek alternatifi ile yılbaşı gecenize lezzet katabilirsiniz. Yılbaşı heyecanına ortak olan unutulmaz sofralarda sevdiklerinizle mutlu anlar geçirebilirsiniz.

Hepinize sağlıklı, mutlu, sevgi dolu ve hayallerinizin gerçekleşeceği bir yeni yıl dileriz. Mutlu yıllar!

https://store.tada.com.tr/collections/hazir-yemek