Okul Çocuklarına Sağlıklı Ara Öğün

Okul Çocuklarına Sağlıklı Ara Öğün

Tüm gün vaktini okulda geçiren çocuklarımız eve döndüklerinde genelde aç olur. Hem lezzetli hem de sağlıklı bir şekilde beslenebilmeleri için onlara hızlı ve pratik tarifler hazırlayabiliriz. Okul dönüşünde çocuklarımıza protein kaynağı ve pratik besinler hazırlamak için tada!’nın birbirinden lezzetli hazır konservelerini kullanabiliriz. Tavuk, sardalya gibi konserveleri sandviçlerde kullanarak çocuklarımıza pratik, leziz ve sağlıklı bir ara öğün sunabiliriz. Çocuklarımızın damak zevkine göre zenginleştirebileceğimiz sandviçlerimizin içeriği, ara öğünlerde onların alması gereken tüm besin değerlerini sağlamamıza yardımcı olur. Ayrıca bu sayede yemeyi sevmedikleri besinleri bile sandviç arasında severek yemeye başlayabilirler.

tada! Hazır Tavuk ile Lezzetli Sandviçler

Yüksek protein değerine sahip tada! hazır tavuk, direkt tüketime hazır.

Çocuklarımıza hazırlayacağımız sandviçlerin içine koyarak marul, biber, domates, salatalık, turşu, dilerseniz haşlanmış yumurta ve avokado gibi besinlerle sandviçimizi zenginleştirebilir, taze ve lezzetli ürünlerle üretildiği için güvenle çocuklarımıza yedirebiliriz.

Hijyenik bir şekilde paketlenen konserveler aynı zamanda yoğun olduğumuz günlerde de imdadımıza koşar. Bu sayede kısa süre içinde sağlıklı bir ara öğün hazırlayarak çocuklarımızın damak zevkine hitap edebiliriz. Ayrıca yemesi keyifli bu sandviçler, çocukların sağlıklı besinleri sevmesini de sağlar. Okul dönüşünde sofraları süsleyen tada! hazır tavuk sandviçle taze sıkılmış portakal suyuna hangi çocuk hayır diyebilir ki!

Denizden Gelen Lezzet: tada! Sardalya ile Pratik Sandviçler

Balık sevmeyen çocukların bile tadına bayıldığı tada! sardalya konservesi, direkt yemeye hazır olarak bizlere sunulur. Okul dönüşünde çocuklarımız için yüksek protein ve Omega 3 içeren bir sandviç hazırlamak istediğimizde bu konserveyi kullanabiliriz.

Sandviç ekmeğinin arasına ekleyeceğimiz marul, havuç, maydanoz, mor lahana ve limon ile birlikte çocuğumuzun balık tüketmesini sağlayabiliriz. Lezzeti ile çocukların da beğenisini kazanan konserve sardalya, ara öğünlerin en güzel eşlikçilerinden biri olabilir. Özellikle direkt tüketime hazır olması sayesinde kısa süre içinde sağlıklı ve lezzetli bir ara öğün hazırlamamızı sağlar. Sandviçin içine eklemek istediğimiz tüm malzemeleri hazırladıktan sonra sardalyamızı çıkarıp ekmeğin arasına koymamız yeterli. Böylece yemek pişirmek için vakit bulamadığımızda çocuğumuz için enfes bir ara öğün hazırlayabiliriz.

Okul dönüşü yorgun ve aç olan çocuklarımıza, pratik bir ara öğün hazırlamamız için tada! her zaman yanımızda!