Kazandıran Lezzetler ta!da! Paketlerinde

Kazandıran Lezzetler ta!da! Paketlerinde

ta!da! Kazandıran Lezzetler çekilişi ile şanslı lezzet avcılarını ödül yağmuruna tutmaya hazırlanıyor. Motorsikletten cep telefonuna, elektrikli scooter'dan oyun konsollarına hatta maskelere kadar birçok hediye ta!da! paketlerinde sizleri bekliyor. Şansın lezzetle buluştuğu kampanya, katılımcılarına hazırladığı sürpriz hediyelerle heyecan uyandırıyor. Siz de ta!da! ile doyun, doydukça kazanma şansınızı artırın!

Hediye Yağmuruna Hazır Mısınız?

Çekiliş sonucu kazanılacak hediyeler arasında 1 adet Vespa marka motosiklet (Piaggio Vespa Primavera 50), 10 adet iPhone 11 (64 GB) cep telefonu, 10 adet Xiaomi Mijia M365 Pro elektrikli scooter, 10 adet Playstation 4 (500 GB) oyun konsolu ve 250 adet Uppa maske yer alıyor. Yüz güldürecek, hayata keyif katacak hediyeler sizleri ta!da! ile kazanmaya davet ediyor. Kendinizi ve tüm ailenizi mutlu edecek armağanları kazanmanın yolu ta!da!'nın lezzet dolu paketlerinden geçiyor. ta!da! Kazandıran Lezzetler ile hayata pratiklik katarken tüm katılımcılarına şans diliyor.

Çekilişe Katılmak Çok Kolay

ta!da! çekiliş için katılım şartlarını sağlamak çaba gerektirmiyor. ta!da! markalı nefis sandviçler, atıştırmalıklar ve glutensiz ürünler çekiliş için katılım şansı sunuyor. Aldığınız ürünün paketinde yer alan kırmızı karttaki şifreyi tada.com.tr/cekilis adresindeki forma girerek adınız, soyadınız ve iletişim bilgilerinizle iletebilir, çekilişe katılabilirsiniz. Dilerseniz, paketlerde yer alan kırmızı kart üzerindeki katılım şifresini ad, soyad ve adres bilgilerinizle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 8232 numaralı hatta cep telefonunuzdan kısa mesaj (SMS) ile göndererek çekilişe katılım hakkı kazanabilirsiniz.

Bu Lezzetler Kazandırıyor

Kampanya katılımı için 18 yaşından büyük olmak ve ta!da!’nın kazandıran lezzetli ürünlerinden almak yeterli oluyor. Kampanya tarihine kadar iletilen her şifre katılım hakkı kazandırıyor. Kampanya, 01.09.2020 ile 30.11.2020 tarihleri arasında gerçekleşiyor. ta!da!'nın Türkiye genelindeki satış noktalarından, ta!da! online alışveriş mağazası store.tada.com.tr'den alabileceğiniz kampanyalı ürünlerle hemen çekilişe katılabilirsiniz. Gevreklerden krakerlere, kurabiyeden biscottiye ve grissiniye kadar tüm atıştırmalıklar ve glutensiz ürünler 1 çekiliş hakkı kazandırıyor. Çeşit çeşit ta!da! sandviçlerden ise 2 çekiliş hakkı elde ediliyor.

Daha Çok Tadın Kazanma Şansınızı Artırın

Kazananların ve hediyelerin tam listesi 21.12.2020 tarihinde yayımlanacak Takvim Gazetesi’nde ve www.tada.com.tr adresinde duyuruluyor. Kampanyaya katıldığınız paketten çıkan şifreyi çekilişe dek saklamayı unutmamalısınız. Hediyelere doyacağınız kampanyayı kaçırmayın, siz de hemen ta!da! lezzetlerini tadın ve her pakette kazanma şansınızı artırın. Kampanya hakkında detaylı bilgiyi tada.com.tr'den ve 444 37 52 numaralı telefondan alabilirsiniz. Katılım formuna www.tada.com.tr/cekilis adresinden ulaşabilirsiniz.