Özlenen İkili: Bahar ve Piknik

Özlenen İkili: Bahar ve Piknik

Bahar denince akla ilk gelen aktivitelerden birisi şüphesiz piknik yapmak. Taze ve sıcacık günlerde doğayla iç içe olmanın keyfi; ağaçlarla ve kuşlarla vakit geçirmenin huzuru paha biçilemez. Hele yemyeşil çimenlerde sevdiklerimizle yediğimiz birbirinden lezzetli yiyeceklerin güne kattığı keyif bambaşka!

Piknik, havaların ısınması ile birlikte dış alanlarda daha çok vakit geçirmeye başladığımız güneşli günlere çok yakışıyor! Parklarda ve bahçelerde uzun saatler boyunca yapacağınız eğlenceli piknikler için piknik çantalarının içine özenle yerleştireceğiniz pratik yiyecekler ve kullanışlı malzemelerle günün hakkını en iyi şekilde verebilirsiniz. Piknik çantasındaki tabak, çatal, bardak, örtü gibi malzemelerin yanına ekleyeceğiniz tüm yiyecek ve içeceklere ek olarak; radyo, fotoğraf makinesi, kitap gibi hoşça vakit geçirmenizi sağlayacak eşyaları da koyabilirsiniz.

Piknik Çantalarının Vazgeçilmezi: ta!da! Sandviçleri

Piknik çantalarının olmazsa olmazlarından birisi şüphesiz birbirinden lezzetli sandviç çeşitleri. Hem kolay hazırlanmaları, hem doyurucu olmaları hem de hızlı tüketilebilmeleri ile tercih edilen sandviçler, rengarenk kareli piknik örtüsünün üzerine kurduğunuz sofranın vazgeçilmezlerinden birisi. Her bütçeye ve damak zevkine uygun olan ta!da! soğuk sandviçler, tam da böyle zamanlarda acıktığında yanında!

Baton, gurme ve klasik çeşitleri bulunan ta!da! soğuk sandviçleri, taş tabanlı fırında pişen ekşi mayalı ekmeklerden yapıyoruz. Sosları ise alanında uzman kişilerden temin ettiğimiz ham maddeleri kullanarak hazırlıyor ve sandviçe eşsiz bir lezzet katıyoruz.

ta!da Soğuk Sandviçler Acıktığında Yanında!

Sadece piknikte değil; toplantıda, öğle molalarında, okulda, evde, kısacası acıktığınız her yerde ve dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz pratik ta!da! soğuk sandviçlerle açlığınızı en pratik şekilde giderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, sizin için özenle hazırladığımız bu nefis sandviçin tadını çıkarmak. Bahar ve piknik ikilisinin en sadık eşlikçileri olan sandviçler ile birlikte çeşitli meşrubatlar ve piknik gereçleri cezbedici bir kompozisyon oluşturuyor. Taze sıkılmış meyve suyu veya termos içerisinde sizi bekleyen sıcacık çayınızla birlikte tüketebileceğiniz bu enfes sandviçlere Carrefour, Migros, Bim ve benzin istasyonlarından zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Siz de pikniklerinizi en iyi şekilde geçirmek ve güneşli bir günün tadını doyasıya çıkarmak için ta!da! sandviçlerini deneyebilirsiniz.